Державні та міжнародні програми підтримки бізнесу

Відповідальна особа за проведення моніторингу,

інформування та надання інформації - спеціаліст І категорії

Гречко Олена Григорівна

Контактні дані: 066-369-72-21. e-mail: grechkoolena@ukr.net

єРобота

Актуальні гранти березень

Щодо урядової програми «єРобота»

Команда Центру розвитку інновацій/Е-рішення проводить опитування серед представників бізнесу

Актуальні гранти ЛЮТИЙ 2024

Вісник грантів січень 2024

Програма розширення можливостей жіночого підприємництва 2023-2024

Програма USAID АГРО надасть до 270 млн грн співфінансування на розвиток потужностей з доробки, сушіння та зберігання зерна

Актуальні гранти 2023 грудень

Актуальні гранти 2023 листопад

До уваги представників бізнесу! У рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу” буде розроблено електронний примірник брошури „Виробники Полтавщини”

ПРОГРАМА МІКРОГРАНТІВ ДЛЯ СВОРЕННЯ АБО РОЗВИТКУ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

МЕХАНІЗМИ ЕКОНОМІЧНОГО СТИМУЛЮВАННЯ РОБОТОДАВЦІВ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ГРОМАДЯН

Грантова програма для мікро- та малих підприємств у Київській, Чернігівській та Полтавській областях

До уваги підприємців громади! Проводиться опитування щодо відновлення економіки та підтримки бізнесу

ДО УВАГИ АГРАРІЇВ ГРОМАДИ! ПРОГРАМА USAID АГРО ВІДНОВИЛА ПРИЙОМ ЗАЯВОК НА НАДАННЯ АГРАРІЯМ ПОСІВНОГО МАТЕРІАЛУ КУКУРУДЗИ

До уваги виробників/постачальників харчової продукції громади

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО продовжує приймати заявки на отримання співфінансування для розвитку елеваторних потужностей

Про отримання грантів сільськогосподарськими підприємствами

Ukraine Rebuilding Task Force - готуймося до Великої Реконструкції!

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute запрошують на навчання на програму Export Consultants Mastery

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з Visionest Institute (Естонія) оголошено набір на міжнародну програму для представників МСБ з індустрій, які задіяні у відбудові України!

Державна установа „Офіс з розвитку підприємництва та експорту” спільно з Visionest Institute (Естонія) наразі проводять набір на нову освітню програму Export Consultants Mastery, який триватиме по 13 липня 2023 року.

Запуск програми "Варто: підтримка ветеранського бізнесу”

До уваги товаровиробників громади: проведення форуму "Крафтове виробництво Полтавщини: стан та перспективи розвитку"

З метою підтримки та розвитку агробізнесу нашої громади повідомляємо щодо можливості подачі заявки та отримання безкоштовного добрива NPK від USAID АГРО.

Запрошуємо взяти участь у семінap — нараді представників бізнесу, які зацікавлені у створені aбo розвитку переробних підприємств на території Нашої громади. Нарада відбудеться 29.08.2023 у м. Миргород.

Грантові можливості для малих та середніх підприємств

До уваги підприємців громади:  семінар-нарада щодо презентації наявних державних програм з підтримки бізнесу і розвитку територіальних громад