Великобагачанська громада
Великобагачанський район, Полтавська область

Новини та події


25.06.2019

Перша зміна у “Сосновій поляні
    20 червня представники Великобагачанської районної філії завітали на першу зміну у оздоровчий табір “Соснова поляна”. Заходи у дитячому закладі проводяться спільно з фахівцем Великобагачанського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. 
    Вся зустріч містила мінімум інформації сухої і максимум ігрової. Це і цікаво, і сприймається позитивніше та легше. Участь у “Ланцюжку професій” та “Пантоміми” на знання професій брали представники різних загонів. Звичайно ж було наголошено та запрошено відвідати особисто службу зайнятості. Адже можливості не обмежуються лише такими масовими заходами, а ще є індивідуальні прийоми, які передбачають собою профдіагностичне обстеження. Дуже важливо таки розібратися у  власних “хочу-можу-треба”. І тут варто використати всі можливості і фахівці служби зайнятості нададуть фахову допомогу.
   Фахівцем районного ЦСССДМ була проведена також гра на питання щодо правильності дружби. Уявлення щодо відносин між друзями це теж достаньо цікава та пізнавальна тема. І дітям насправді було цікаво і брати участь у іграх, і дізнаватися для себе щось нове. 
   Бажаємо гарного відпочинку, яскравих вражень та спілкування цій прекрасній зміні, молоді яка відпочиває у такому гарному таборі.
Читайте більше за посиланням:

https://pol.dcz.gov.ua/ 
https://www.facebook.com/pg/VbagachCZ