Відділ соціального захисту населення

Посилання:

З 1 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ ЗАПРАЦЮЮТЬ НОВІ ПРАВИЛА ДОПОМОГИ ВПО

Внутрішньо переміщені особи можуть звертатися за продовженням або припиненням соцдопомоги через Дію. Що важливо знати?

Постановою Кабінету Міністрів України «Про «несення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань стосовно внутрішньо перемішених осіб» від 21.11.2023 № 1226 внесено зміни, зокрема,  до постанови Міністрів України «Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо перемішеним особам» перемішеним особам» від 20.03.2022 № 332.

З листопада 2023 року Державна служба зайнятості впроваджує експериментальний проект з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної ( професійно-технічної) ОСВІТИ Державної служби зайнятості, введений в дію Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. № 984.

Відтепер особа з інвалідністю може не виходячи з дому подати документи необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю в банку даних (далі – електронний кабінет особи). Реєстрація осіб з інвалідністю в електронному кабінеті особи є обовязковою.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення «мін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо врегулювання окремих питань стосовно внутрішньо переміщених осіб» від 21.11.2023 № 1226 внесено зміни, зокрема, до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання виплати допомоги на  проживання внутрішньо  переміщеним особам» від 20.03.2022 року № 332.

До уваги осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни та членів їх сімей.

Державна соціальна допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю

Як сплатити за житлово-комунальні послуга з урахуванням пільг

Механізм забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації

Пам'ятка для осіб віднесених до категорії 1 щодо пільг і компенсацій передбачених Законом України "про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"