Великобагачанська громада
Полтавська область, Миргородський район

Публічне обговорення


25.08.2023 року

Фото без опису

Про внесення пропозицій до Програми комплексного відновлення території Великобагачанської селищної територіальної громади Миргородського району Полтавської області

 


07.04.2023 року

Про організацію проведення громадських обговорень щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Великобагачанської селищної ради.

https://rada.info/upload/users_files/21044600/870225b1a5b5f165b3a5037ab056699d.pdf

 

 


Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування “Смт. Велика Багачка Полтавської області. Генеральний план”

 


Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг у Великобагачанській селищній раді


Перспективний план розвитку ОТГ на 2019-2021 роки

На виконання доручень, наданих Президентом України на засіданні Ради регіонального розвитку 12 листопада 2018 року проводиться засідання Рад регіонального розвитку по обговоренню Перспективного плану розвитку територій на 2019-2021р. вносяться пропозиції по включенню соціально-важливих об’єктів населених пунктів Великобагачанської об’єднаної територіальної громади до перспективного плану розвитку ОТГ на 2019-2021 роки.

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради звертається до жителів громади включитися в обговорення даного проекту формування перспективного плану розвитку територій. Прохання внести свої пропозиції до 19.12.2019р.

 

Рішення від 12 грудня 2018 року "Про обговорення Перспективного плану розвитку територій

Великобагачанської  об'єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки".

Фото без описуФото без описуАрхітектура та містобудування

Пояснювальна записка

1. В структурі області 

2. Публічна карта

3. Ситуаційна схема  

4. Опорний план 

5. Планувальні обмеження

6. Проектний план 

7. Транспорт і пішоходи

8. Вертикальне планування

9. Інженерні мережі 


Оголошення

Оголошується проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів території частини кварталу, обмеженого вулицями 1 травня, Шевченка,шляхопровід Т1719 в селищі Велика Багачка Великобагачанського району Полтавської області»

  Метою даної роботи є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації; визначення функціонального призначення та параметрів забудови, просторової композиції та ландшафтної організації земельних ділянок з метою розгляду можливості розміщення зони вигулу тварин (собак) орієнтовною площею 0,30 га по вул.1  травня в селищі Велика Багачка; визначення всіх планувальних обмежень у використанні території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами;  визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок.

  Ознайомитися з планом можна в приміщенні селищної ради та на офіційному веб-сайті уповноваженого органу.

  Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – Відділ благоустрою виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради.

  Термін подання пропозицій – до 10.05.2018 року .

Фото без опису


Рішення "Про припинення "Великобагачанського комбінату комунальних підприємств""

Фото без опису


Оголошення

Оголошується проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної  документації «Детальний план території частини кварталу, обмеженого вулицями Шевченка, Європейська, Каштанова, провулком Шкільним в селищі Велика Багачка Великобагачанського району Полтавської області»

Метою даної роботи є уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації; визначення функціонального призначення та параметрів забудови, просторової композиції та ландшафтної організації земельних ділянок, що використовуються ФОП Малько О.І. з метою розгляду можливості розміщення магазину-кафе по вул.Каштановій в селищі Велика Багачка; визначення всіх планувальних обмежень у використанні території згідно з державними будівельними нормами та санітарно-гігієнічними вимогами;  визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок.

Замовник документації – Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради, Полтавська обл., Великобагачанський р.-н., смт. Велика Багачка, вул.Каштанова,20.

Розробник  - ФО-П Плахтюк С.Ю.

Підстава для проектування - Рішення  позачергової тринадцятої сесії сьомого скликання Великобагачанської селищної ради (ОТГ) від 14.02.2018 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території»

Ознайомитися з проектом містобудівної документації можна в приміщенні селищної ради та на офіційному веб-сайті уповноваженого органу.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – Великобагачанська селищна рада.

Термін подання пропозицій – на протязі місяця з моменту публікації даного оголошення.

Фото без опису


Інформація ОКВПВКГ "Миргородводоканалу"  на виконання наказу Міністеерства регіонального розвитку , будівництва  та ЖКГ України від 30.07.2012 року  №390 "Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік ЖКП ,структуру цінтарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад" 

 "обгрунтування ОКВПВКГ "Миргородводоканал"


Про заходи щодо збереження від пошкодження кабельних ліній зв'язку

на території Великобагачанської селищної ради

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь