A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великобагачанська громада
Полтавська область, Миргородський район

Виконавчий апарат селищної ради

 

Береза Світлана Вікторівна- староста Широкодолинського старостинського округу.

Шемет Олександр Анатолійович -староста Степанівського старостинського округу.

Грищук Олена Іванівна -староста Багачанського Першого старостинського округу.

Мандалина Руслан Григорович - староста Якимівського старостинського округу.

Філіпенко Лідія Миколаївна -староста Радивонівського старостинського округу.

Москаленко Володимир Григорович- староста Кротівщанського старостинського округу.

Бієнко Любов Віталіївна - працівник військогового обліку.

Фелоненко Яна Юріївна  - оператор комп'ютерного набору.

Марченко Олена Василівна - прес-секретар.

Біленко Лариса Петрівна - архіваріус.

Відділ юридичного забезпечення та персоналу

Солод Наталія Володимирівна  - спеціаліст І категорії по роботі з персоналом.

Бут Дмитро Віталійович - начальник відділу юридичного забезпечення та персоналу

                                        - спеціаліст І категорії юрисконсульт. 

Відділ містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства та  земельних відносин

Микитенко Олександр Михайлович - начальник відділу- головний архітектор .

Фелоненко Сергій Васильович - головний спеціаліст відділу.

Гладка Тетяна Миколаївна -спеціаліст І категорії .

Левченко Людмила Ігорівна- інспектор- землевполрядник відділу .

Майборода Людмила Олексіївна - архітектор.

Прибок Людмила Іванівна - землевпорядник Степанівського старостинського округу.

Нечай Валентина Михайлівна - землевпорядник Радивонівського старостинського округу.

Бровко Людмила Григорівна - землевпорядник Багачанського Першого старостинського округу.

Овчаренко Лідія Михайлівна - землевпорядник Якимівського старостинського округу.

Рудич Надія Анатоліївна - землевпорядник Широкодолинського  старостинського округу.

Олексієнко Ганна Володимирівна- землевпорядник Кротівщинського старостинського округу.

 

Відділ бухгалтерського обліку, звітності та економічного розвитку

Калюжна Наталія Володимирівна -   головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку ,звітності та економічного розвитку

Ткаченко Валентина Іванівна - головний спеціаліст

Христенко Любов Василівна - спеціаліст І категорії

Гирька Галина Василівна — спеціаліст І категорії

Павлова Наталія Юріївна - спеціаліст І категорії

Гречко Олена Григорівна - спеціаліст І категорії

Управління з питаннь освіти, культури, молоді, туризму, спорту та гуманітарного розвитку 

Яценко Оксана Володимирівна - заступник начальника управління- начальник  відділу освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку ,т.в.о.начальника управління- начальник  відділу освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Кропивка Валентина Андріївна - діловод групи  з централізованого обслуговування закладів та установ управління  з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Коваленко Юрій Миколайович - інженер групи з централізованого обслуговування закладів та установ управління  з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Кожушко Тетяна Михайлівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку управління з питань  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Солод Світлана Миколаївна - головний бухгалтер централізованої бухгалтерії управління з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Немич Олена Анатоліївна - бухгалтер централізованої бухгалтерії управління з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Шарпанцова Ірина Анатоліївна - бухгалтер централізованої бухгалтерії управління з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Пицяк Ольга Василівна - бухгалтер централізованої бухгалтерії управління з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Кузуб Наталія Вікторівна - бухгалтер централізованої бухгалтерії управління з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Куліш Олена Анатоліївна - бухгалтер централізованої бухгалтерії управління з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Швець Наталія Володимирівна - економіст централізованої бухгалтерії управління з питань   освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Шипоша Тетяна Василівна- інженер групи з централізованого обслуговування закладів та установ управління  з питаннь  освіти, культури, молоді,туризму, спорту та гуманітарного розвитку

Фінансовий відділ

Борблик Тамара Анатоліївна - начальник фінансового відділу.

Кращенко Марина Вікторівна - спеціаліст І категорії фінансового відділу.

Ярова Олена Іванівна- головний спеціаліст фінансового відділу.

Шпакова Олена Борисівна- головний спеціаліст фінансового відділу

Гавловська Олена Олексіївна - спеціаліст І категорії

Служба у справах дітей

Онупко Надія Петрівна - начальник віділу служби у справах дітей

Відділ благоустрою

Каленіченко Анатолій Миколайович- начальник відділу благоустрою

Сектор культури та туризму

 Бережна Ірина Павлівна - завідувач сектору культури та туризму.

Сектор економічного розвитку та інвестицій

 - завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій.

Відділ загальних питаннь на документообігу

Онищенко Олег Олексійович - начальник  відділу загальних питаннь та документообігу 

Яначек Сергій Петрович - інженер комп'ютерних систем.

Кіяшко Віра Василівна  - діловод Великобагачанської селищної ради.

Коблик Катерина Анатоліївна - діловод Якимівського старостинського округу.

                                   - діловод Багачанського Першого старостинського округу.

Горбик Наталія Олексіївна - діловод Степанівського старостинського округу

Логовська Зоя Миколаївна - діловод Радивонівського старостинського округу.

Джурка Світлана Іванівна - діловод Кротівщинського старостинського округу.

Горбань Лідія Василівна - діловод Широкодолинського старостинського округу.

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Свердан Руслана Федорівна- начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг"

Сидоренко Олександр Генадійович - державний реєстратор 

Романенко Наталія Іванівна — спеціаліст I категорії,

Бордюг Світлана Степанівна - адміністратор,

Пилипенко Олена Олександрівна - адміністратор,

Ковалець Неля Вікторівна - адміністратор,

Служба з охорони праці

Турченко Юрій Вадимович -інженер з охорони праці

Відділ соціального захисту населення 

Голокоз Світлана Анатоліївна  - начальник відділу соціального захисту населення

Шалаєнко Людмила Андріївна - спеціаліст першої категорії.

Коблик Лілія Іванівна- спеціаліст першої категорії.

Цивільний захист

Недайкаш Валерій Вікторович - фахівець з питань цивільного захисту.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь