Великобагачанська громада
Великобагачанський район, Полтавська область

Виконавчий апарат селищної ради

Большачкова Ніна Віталіївна - в.о. старости Степанівського старостинського округу.

Гордусенко Лідія Володимирівна - в.о. старости Багачанського Першого старостинського округу.

Лобур Олександр Миколайович - в.о. старости Якимівського старостинського округу.

Філіпенко Лідія Миколаївна - в.о. старости Радивонівського старостинського округу.

 

Бієнко Любов Віталіївна - працівник військогового обліку.

Фелоненко Яна Юріївна  - оператор комп'ютерного набору.

Семенюта Тетяна Миколаївна - прес-секретар.

Відділ юридичної та кадрової роботи

Бехтер Аліна Вікторівна - спеціаліст І категорії по роботі з персоналом.

Бут Дмитро Віталійович - спеціаліст І категорії юрисконсульт. 

Відділ земельних відносин 

Караван Юрій Васильович - начальник відділу містобудування та земельних відносин.

Прибок Людмила Іванівна - землевпорядник Степанівського старостинського округу.

Нечай Валентина Михайлівна - землевпорядник Радивонівського старостинського округу.

Бровко Людмила Григорівна - землевпорядник Багачанського Першого старостинського округу.

Овчаренко Лідія Михайлівна - землевпорядник Якимівського старостинського округу.

Сектор містобудування та архітектури 

Микитенко Олександр Михайлович - завідувач сектору.

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Понкрашева Наталія Владиславівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.

Христенко Любов Василівна - спеціаліст І категорії, бухгалтер

Гирька Галина Василівна — спеціаліст І категорії, бухгалтер

Гальченко Людмила Вікторівна - бухгалтер.

Відділ освіти, молоді та спорту

Яценко Оксана Володимирівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту

Кропивка Валентина Андріївна - діловод відділу освіти, молоді та спорту

Вовк Алла Анатоліївна - інженер відділу освіти, молоді та спорту.

Кожушко Тетяна Михайлівна - спеціаліст I категорії відділу освіти ,молоді та спорту.

Караван Олена Олександрівна - головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту

Немич Олена Анатоліївна - бухгалтер.

Шарпанцова Ірина Анатоліївна - бухгалтер.

Пицяк Ольга Василівна - бухгалтер.

Кузуб Наталія Вікторівна - бухгалтер.

Швець Наталія Володимирівна - економіст І категорії.

Фінансовий відділ

Дяченко Людмила Миколаївна - начальник фінансового відділу.

Кращенко Марина Вікторівна - спеціаліст І категорії фінансового відділу.

Відділ благоустрою

Маслов Леонід Іванович - начальник відділу благоустрою

Сектор культури та туризму

Проскура Наталія Михайлівна - завідувач сектору культури та туризму.

Сектор економічного розвитку та інвестицій

 - завідувач сектору економічного розвитку та інвестицій.

Загальний відділ 

Онищенко Олег Олексійович - начальник загального відділу. 

Яначек Сергій Петрович - інженер комп'ютерних систем.
Кіяшко Віра Василівна  - діловод Великобагачанської селищної ради.

Коблик Катерина Анатоліївна - діловод Якимівського старостинського округу.

Грищук Олена Іванівна - діловод Багачанського Першого старостинського округу.

Горбик Наталія Олексіївна - спеціаліст першої категорії.

Логовська Зоя Миколаївна - діловод Радивонівського старостинського округу.

Відділ "Центр надання адміністративних послуг"

Андріященко Сергій Дмитрович- начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг"

Сидоренко Олександр Генадійович - державний реєстратор 

Романенко Наталія Іванівна — паспортист,

Бордюг Світлана Степанівна - адміністратор,

Ковалець Неля Вікторівна - адміністратор,