До уваги підприємців громади:  семінар-нарада щодо презентації наявних державних програм з підтримки бізнесу і розвитку територіальних громад

Дата: 28.08.2023 09:15

Дата проведення: 29 серпня 2023 року

Місце проведення:

Зал засідань Миргородської міської ради,

вул. Незалежності, 17, м. Миргород

Початок засідання: 10.00

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

семінар-наради щодо презентації наявних державних програм з підтримки бізнесу і розвитку територіальних громад

Відкриває та веде засідання директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації – Мандріков Дмитро Ігорович.

1. Про отримання гранту для переробних підприємств.

Інформують:

заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації – Сорочинський Андрій Миколайович;

представник підприємства, яке отримало грант з метою ознайомлення учасників семінар-наради із власним досвідом

(ТОВ „М’ясокомбінат „Миргородський”, операційний директор Бутузов Олександр Миколайович;

ТОВ „Миргородська олія”, директор Руденко Юрій Михайлович)

1. Про відшкодування витрат за оренду приміщення, оплату комунальних послуг, а також відшкодування частини витрат за придбання обладнання суб’єктам господарювання - внутрішньо переміщеним особам.

Інформує:

заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації – Сорочинський Андрій Миколайович.

1. Про отримання гранту „Власна справа”.

Інформує:

директор Полтавського обласного центру зайнятості – Клавдієва Катерина Данилівна.

В обговоренні беруть участь представники райвійськадміністрації, територіальних громад та бізнесу.

Заключне слово: директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облвійськадміністрації – Мандріков Дмитро Ігорович.

Час проведення засідання: 1 година