До уваги представників бізнесу! У рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу” буде розроблено електронний примірник брошури „Виробники Полтавщини”

Дата: 13.01.2023 10:59

У рамках впровадження грантового проекту „Консорціум територіальних громад як запорука сталого розвитку малого та середнього бізнесу” буде розроблено електронний примірник брошури „Виробники Полтавщини” українською та англійською мовами для просування продукції мікро-, малих та середніх підприємств територіальних громад Полтавської області на виставках, ярмарках, міжнародних конференціях та форумах. Реалізація грантового проекту стала можлива за рахунок імплементації Програми міжнародної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

заповненню Google форми до 30.01.2023 р., поданої нижче: