Дата: від до Скинути

У регіональному управлінні Пенсійного фонду повністю готові до виплати допомоги у сумі 1000 гривень

Працівники Пенсійного фонду області просять всіх громадян, хто ознайомиться з цією інформацію, донести її до літніх людей – рідних, знайомих, сусідів, - які в умовах карантинних обмежень чекають анонсовані урядом кошти.

11:43 14.04.2020

Полтавські пенсіонери старше 80-ти років почали отримувати щомісячну компенсацію до пенсії

8 квітня, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020  №251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” пенсіонери старше 80-ти років почали одержувати щомісячні компенсаційні виплати до пенсії.

11:40 14.04.2020

Відбулось засідання 46 (позачергової) сесії

7 квітня відбулось засідання 46 (позачергової) сесії 7 скликання Великобагачанської селищної ради.  У зв’язку з карантином всі присутні були забезпечені масками та рукавичками, кожному виміряли температуру безконтактним термометром, а приміщення актової зали дитячої музичної школи, де пройшла сесія, було заздалегідь продезінфіковане.

15:32 07.04.2020

Пенсійний фонд повідомляє про проведення з 01.04.2020 року перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам

З 1 квітня цього року працюючим пенсіонерам, котрі після призначення чи останнього перерахунку пенсії відпрацювали щонайменше 24 місяці, перерахують пенсії в автоматичному режимі, без особистого звернення пенсіонера до Пенсійного фонду.

11:35 03.04.2020

Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області інформує

На засіданні Кабінету Міністрів України 1 квітня п. р. ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

11:31 03.04.2020