Увага, трихінельоз!

Головне управління Держпродспоживслужби повідомляє     Попри небезпеку коронавірусу, який шириться Україною та світом не варто забувати і про небезпеку інших хвороб.

10:21 29.04.2020

До  уваги платників податків

Великобагачанська  селищна рада Великобагачанського району Полтавської області повідомляє, що виконавчим комітетом  Великобагачанської селищної ради розроблено регуляторні акти — проєкти рішень Великобагачанської селищної ради Великобагачанського району Полтавської області:

11:33 17.04.2020

Відкритий лист-звернення  до керівників уповноважених банків, через які проводиться виплата пенсій, грошової допомоги

Відкритий лист-звернення до керівників уповноважених банків, через які проводиться виплата пенсій, грошової допомоги

З метою забезпечення дотримання установлених на державному рівні правил карантину, убезпечення найбільш уразливих категорій населення від зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та надання їм можливості залишатися вдома, закликаю вас:

12:47 16.04.2020