Дата: від до Скинути

Розпорядження про скликання 48 (позачергової)  сесії  Великобагачанської  селищної ради  сьомого скликання

Розпорядження про скликання 48 (позачергової) сесії Великобагачанської селищної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться 12 травня 2020 року о 10:00 ( приміщення актової зали дитячої музичної школи ім. Ф.Д.Кушнерика.) Розпорядження про скликання 48 (позачергової)  сесії  Великобагачанської  селищної ради  сьомого скликання

14:05 08.05.2020

ОГОЛОШЕННЯ  «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО»

ОГОЛОШЕННЯ «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО»

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» інформує Вас, що з метою реалізації  Постанови КМУ від 24.12.2019 № 1082  «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», КП «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» здійснило коригування нарахувань (в бік  зменшення) плати за послуги з централізованого опалення для населення, у зв’язку  із зменшенням у квітні 2020 року фактичної вартості постачання природного газу (3476,40 грн. за 1 тис. куб. м з ПДВ) порівняно з вартістю, врахованою у структурі діючих тарифів на теплову енергію і послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води (7482,61 грн. за 1 тис. куб. м з ПДВ) без зміни інших складових тарифів.

12:28 08.05.2020

Стартує онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

З 23 квітня по 5 червня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Учасники – діти віком до 18 років. Взяти участь у конкурсі, подивитися дитячі роботи та проголосувати за малюнок, що найбільше сподобався, можна на офіційному сайті конкурсу http://art-konkurs.legalaid.gov.ua.

08:32 07.05.2020

До уваги жителів громади! Швидке оформлення адміністративних послуг соціального характеру

З метою наближення якісних адміністративних послуг соціального характеру (допомог, пільг, субсидій, компенсацій та ін.) до мешканців Великобагачанської об’єднаної територіальної громади відбулось підключення громади до Програмного комплексу “Інтегрована інформаційна система “Соціальна громада”.

12:25 04.05.2020