Дню високомобільних десантних військ присвячується

29 липня у Великій багачці перебував з візитом полковник Сергій Лісовий — голова Всеукраїнської спілки воїнів-десантників. Він відвідав пам’ятний знак на честь воїнів-десантників, що у Великій Багачці на вулиці Набережній, зустрівся із селищним головою Юрієм Саковським, депутатом селищної ради Сергієм Ярошенком, великобагачанцями та гостями селища, які у різні роки проходили строкову або контракту службу в десанті. Сергій лісовий вручив ветеранам десанту відзнаки від власного імені та від імені командувача ВДВ України.

15:58 31.07.2017

Децентралізація

Реформування місцевого самоврядування та                                                      територіальної організації влади.

14:40 17.07.2017