До уваги платників податків! Пропозиції по встановленню ставок місцевих податків та зборів

Дата: 10.03.2020 15:21

До  уваги платників податків

З  метою підготовки  проектів регуляторних актів про встановлення  місцевих податків та зборів на території  Великобагачанської селищної ради на 2021 рік  прохаємо  громадян,  фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб в  двохтижневий  термін надати свої пропозиції по встановленню ставок місцевих податків та зборів.

Пропозиції надсилати  за адресою: 38300, вул. Каштанова, 20, сел. Велика Багачка, Великобагачанський район, Полтавська область, Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради.

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб — на фірмових бланках, ( при наявності печатки) завірені печаткою.

Виконавчий комітет  Великобагачанської селищної  ради