До уваги ветеранів і ветеранок громади, членів їх родин!

Дата: 02.09.2024 14:07

Центром ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті започатковано ініціативи циклу просвітницьких заходів ,,Здоров’я в умовах стресу ”. Цикл розроблено для ветеранів і ветеранок, членів їх родин, сім'ї загиблих (померлих) та зниклих безвісти Захисників та Захисниць України і складається з шести заходів, що охоплюють важливі теми, пов’язані з фізичним та психічним здоров’ям. Кожен захід спрямований на надання конкретних знань, практичних порад та підтримки, які можна застосувати в повсякденному житті.

Участь безкоштовна, проте кількість місць обмежена. Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfkcjWrmOyfTAdiMxz8ZbhfxYD4yuHTZFGp1ol6bHCfpw9gzg/viewform

Для участі онлайн реєстрація обов’язкова. Після реєстрації на електронну адресу вказану в реєстраційній формі буде надіслано посилання та пароль для доступу.

Програми заходів, що будуть проведені в межах проєкту:

1. Семінар «Переживання втрати: як жити, коли втратив близьку людину?»

Коли? 30.08.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікер: Вадим Рудь, к.мед.н., доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ПДМУ, лікар-психіатр.

2. Семінар «Психологічна підтримка дитини в умовах стресу»

Коли? 03.09.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікер: Артем Чернов, практичний психолог, інструктор ЗСУ з першої психологічної допомоги та відновлення.

3. Семінар «Здоров`я серця в умовах стресу»

Коли? 09.09.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікери: Сатенік Рустамян, к.мед.н., асистент кафедри внутрішньої медицини №2 ПДМУ та Юлія Заєць, лікар-кардіолог палат інтенсивної терапії ВІК з БРІТ та рентгено-хірургічним блоком КП «ПОКМКЦ ПОР»

4. Тренінг «Фізичні вправи проти болю в спині»

Коли? 16.09.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікер: Артем Бутенко, практичний реабілітолог.

5. Тренінг «Емоційна рівновага та методики розвитку резильєнтності в умовах війни»

Коли? 24.09.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікер: Дмитро Бойко, керівник Центру ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті, к.мед.н., доцент кафедри психіатрії, наркології та медичної психології ПДМУ, лікар-психіатр, лікар-психотерапевт.

6. Тренінг «Здоровий сон в умовах війни та методики його покращення»

Коли? 01.10.2024 з 15:00 до 19:00

Де? Готель «Optima Collection Галерея Полтава» (можлива також участь онлайн)

Спікер: Анастасія Шкодіна, член робочої групи Центру ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті, аспірантка кафедри нервових хвороб Полтавського державного медичного університету, член Європейського товариства дослідження сну, лікар-невропатолог.

Ініціатива Цикл просвітницьких заходів «Здоров`я в умовах стресу», впроваджується Громадською організацією «Об'єднання ветеранів війни Полтавщини» у партнерстві з Центром ветеранського розвитку при Полтавському державному медичному університеті за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» та Уряду Данії.

За додатковою інформацією звертайтеся до координаторки проєкту Анастасії Шкодіної +380997182220.