Про помічника ветерана

Дата: 17.07.2024 16:40

Відповідно Професійного стандарту «Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб», затвердженого наказом Міністерства у справах ветеранів України від 09 квітня 2024 р. № 111, посаду фахівця із супроводу може займати особа з дипломом бакалавра 6 рівень НРК та дипломом магістра 7 рівень НРК за відповідними галузями знань, в т.ч. 23 «Соціальна робота».

Полтавський інститут економіки і права Університету «Україна» здійснює підготовку фахівців за відповідною галуззю знань (спеціальність 231 «Соціальна робота»).

Набір на освітній рівень:

бакалавра триває до 31 липня 2024 року. Вступ на основі дипломів бакалавра, спеціаліста і магістра проводиться без ЗНО, НМТ, лише за результатами внутрішнього тестування у закладі освіти при поданні заяви;

магістра триває до 21 серпня 2024 року. Вступ на основі дипломів спеціаліста і магістра проводиться без ЄВІ, лише за результатами внутрішнього тестування у закладі освіти при поданні заяви.

Навчатися за ваучером служби зайнятості мають право:

особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15

років;

особи з інвалідністю; внутрішньо переміщені особи; особи звільнені з військової служби.

Про особливості вступу у 2024 році та освітні можливості студентів інституту додатково можна дізнатися за телефоном приймальної комісії 0504042804