Онлайн гра "Щось пішло не так"

Дата: 04.07.2024 08:38

Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розроблено онлайн-гру «Щось пішло не так».

Гра розроблена задля підвищення рівня обізнаності населення щодо безпечної міграції та протидії торгівлі людьми.

Перевірте свої знання щодо безпечної міграції.

Зіграйте в гру «Щось пішло не так» - https://game.stoptrafficking.org/.

Ви дізнаєтесь найпоширеніші схеми обману шахраїв та торговців людьми. І найголовніше – як уникнути таких ситуацій.

Безпечніше зіткнутися з викликами у віртуальному світі, щоб знати, як уникнути їх у реальному житті!

Діяльність здійснюється у рамках Програми з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні (@IOMUkraine) за фінансування Державного департаменту США. Виконавчий партнер у Полтавській області – благодійна організація «Світло надії» (@LightOfHopeUkraine).