Повідомлення про оприлюднення заяви "Про визанчення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Дата: 27.06.2024 09:21

Відповідно рішення 45 сесії Великобагачанської селищної ради 8 скликання «Про розроблення Генерального плану з Планом зонування території села Степанівка» від 07.12.2023 року, розробляється Генеральний план з Планом зонування території села Степанівка який, на вимогу Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», підлягає стратегічній екологічної оцінці (СЕО), звітом якої є розділ «Охорона навколишнього природнього середовища».

Закон України «Про стратегічну екологічну оцінку» передбачає залучення громадськості до процесу СЕО.

Ознайомитись із Заявою про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  можна в приміщенні Великобагачанської селищної ради за адресою: 38300, Полтавська обл., Миргородський район, селище Велика Багачка, вул. Шевченка, буд. 73 та на офіційній сторінці Великобагачанської селищної  ради в мережі Інтернет: https://velyka-bagachka-rada.gov.ua

Зауваження та пропозиції від громадськості щодо визначення обсягу СЕО приймаються у письмовому вигляді на адресу: 38300, Полтавська обл., Миргородський район, селище Велика Багачка, вул. Шевченка, буд. 73 та на e-mail: otg@velyka-bagachka-rada.gov.ua  протягом 10 календарних днів з моменту оприлюднення тексту заяви (з 27.06.2024 р. по 07.07.2024 року).

Орган відповідальний за прийняття пропозицій та зауважень – Великобагачанська селищна рада.

Додаток : Заява про обсяги СЕО ГП та ПЗ Степанівка