Юрченко Станіслав Олексійович

Дата: 25.06.2024 09:05

Станіслав Олексійович Юрченко народився 4 травня 1976 року в с.Радивонівка Великобагачанського району Полтавської області.

З 2013 року проживав у с.Степове (Іркліївська громада)  Золотоніського району Черкаської області. Працював у СТОВ «Дніпро» на МТФ, у виробничій бригаді.

З 2015 по 2016 рік проходив службу у Національній гвардії України.

25 лютого 2022 року став на захист Вітчизни, самовіддано боронив рідну землю, захищаючи цілісність та державний суверенітет України, безстрашно боровся із російським окупантом.

Герой загинув 24 січня 2023 року поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського р-ну Донецької області, під час здійснення противником штурмових дій, внаслідок артилерійського та мінометного обстрілу вогневої позиції.