Шмига Андрій Володимирович

Дата: 25.06.2024 09:02

Андрій Володимирович Шмига народився 16 липня 1978 року. З 2008 року працював зварювальником у ПАФ «Україна», був гарним, старанним працівником, вірним, турботливим чоловіком та люблячим батьком, мав безліч друзів, був товариським, веселим життєлюбом, вмів підтримати та розрадити у важку хвилину. Брав участь у АТО, після демобілізації повернувся на роботу у ПАФ «Україна». 25 лютого 2022 року відважний воїн знову став на захист Вітчизни. Побратими згадують його як сміливого та мужнього воїна, надійного друга.

17 квітня 2023 року в результаті здійснення противником мінометного та артилерійського обстрілів по позиціях підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар Донецької області Андрій Володимирович загинув.

Указом Президента України №517/2023 від 24.08.2023 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено (посмертно) орденом “За мужність” ІІІ ступеня.