Часовий Денис Вікторович

Дата: 25.06.2024 09:00

Часовий Денис Вікторович народився 6 березня 1992 року у с. Радивонівка Великобагачанського району Полтавської області.

Закінчив державний професійно-технічний навчальний заклад «Полтавське вище професійне училище ім. А.О.Чепіги» за спеціальністю «робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків»

Служив у 80-ій окремій високомобільній десантній бригаді за контрактом. Солдат. Учасник антитерористичної операції на Сході України.

Загинув 16 серпня 2014 року в бою, поблизу с. Красне Краснодонського району Луганської області. Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», Часовий Денис Вікторович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).