Хожій Іван Миколайович

Дата: 25.06.2024 08:58

Іван Миколайович Хожій народився 21 жовтня 1977 року в багатодітній родині. Навчався в Багачанській Першій неповній середній школі, потім – у Хорольському технікумі здобув спеціальність механіка. Строкову військову службу проходив у Житомирській області. Після демобілізації проживав та працював у м.Харків. Мав цивільну дружину. У червні 2022 року мобілізований на війну.

Захищав Україну від ворожої навали в якості командира танку танкового взводу танкової роти батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ». 25 жовтня 2022 року при виконанні бойового завдання поблизу населеного пункту Сватове Луганської області отримав бойову травму несумісну з життям, перед цим витягши з підбитого танку двох членів екіпажу, чим врятував їм життя.

Поховали Героя в селі Широке, де проживали його батьки.