Тронько Руслан Миколайович

Дата: 25.06.2024 08:57

Тронько Руслан  Миколайович народився 20 жовтня 1981 року в смт Велика Багачка Полтавської області. У 1999 році закінчив Великобагачанську середню школу. Освіта середня. З 1999 по 2000 рік проходив строкову військову службу в ЗСУ. З 2001 року по 2002 рік проходив військову службу в ЗСУ за контрактом. 8 серпня 2014 року був призваний на військову службу в ЗСУ під час мобілізації.

26 жовтня 2015 року старший сержант Тронько Р.М. помер у реанімації політравми КЗ ОКЛМ ім. Мечникова м. Дніпропетровськ від ран, отриманих в результаті підриву на розтяжці в районі с. Златоустівка, Волноваський район, Донецька область.
Похований на кладовищі у Великій Багачці (район біля комбікормового заводу).

Указом Президента України № 270/2019 від 17 травня 2019 року за значні особисті заслуги у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, громадянську мужність, самовідданість у відстоюванні  конституційних засад демократії, прав і свобод людини, вагомий внесок у культурно-освітній розвиток держави, активну волонтерську діяльність нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)