Тарабан Іван Миколайович

Дата: 25.06.2024 08:55

Іван Миколайович Тарабан народився 1 вересня 1982 року. Разом з дружиною Галиною Любомирівною виховував синів Данила та Кирила.

19 квітня 2022 року був призваний на військову службу, мужньо боронив Україну, наближаючи Перемогу, віддавши за неї найдорожче – власне життя.

Загинув 15 жовтня 2022 року в селищі Дробишеве Краматорського району Донецької області під час зачистки території від мін.

У 40-річного воїна залишилися дружина Галинаі Любомирівна, сини Данила та Кирил, батько Микола Іванович, брат Юрій Миколайович.

Указом Президента України №53/2024 від 6 лютого 2024 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено (посмертно) орденом “За мужність” ІІІ ступеня.