Смірнов Ростислав Володимирович

Дата: 25.06.2024 08:54

Ростислав Володимирович Смірнов народився 18 червня1983 року в с.Якимове. Навчався в місцевій школі, по закінченні якої вступив до Полтавської сільськогосподарської академії, отримав спеціальність «інженер-механік». Проходив строкову військову службу у лавах ЗСУ.

Працював у Великобагачанському управлінні газового господарства.

У 2015 – 2016 роках брав участь в АТО.

Після демобілізації оселився у Великій Багачці, став приватним підприємцем, відкривши фірму з ремонту та обслуговування автомобілів «Рост».

24 лютого 2022 року мобілізований до роти охорони третього відділу Миргородського РТЦК та СП. З січня 2023 року воював у складі окремої зведеної штурмової роти ПРТЦК та СП «Одін».

Загинув 19 квітня 2023 року виконуючи бойове завдання, під час штурмових дій противника в районі лісу «Серебрянське лісництво» населенного пункту Діброва Луганської області.

Указом Президента України №517/2023 від 24.08.2023 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено (посмертно) орденом “За мужність” ІІІ ступеня.