Скороденко Віктор Андрійович

Дата: 25.06.2024 08:51

Скороденко Віктор Андрійович народився 12 жовтня 1968 року у Великій Багачці.

У 1985 році закінчив Великобагачанську середню школу та вступив до Харківського державного педагогічного інституту імені Г.Сковороди.

З 1987 по 1989 рік проходив військову службу.

З 1991 року по 24 лютого 2022 незмінно працював учителем фізичного виховання у Великобагачанській школі.

Віктор Андрійович – учитель вищої категорії, один з кращих тренерів. Із молодшого шкільного віку захоплювався спортом, був кращим гравцем футбольної команди «Старт», кращим легкоатлетом району. Брав участь у спортивних змаганнях обласного та республіканського рівня, виховав не одне покоління спортсменів і тренерів. Займав активну громадську позицію, був депутатом селищної ради, учасником танцювального колективу санаторію «Псьол».

Віктор Андрійович все життя присвятив улюбленій справі – вихованню дітей, а коли на нашу землю прийшла війна, не роздумуючи взяв зброю до рук, щоб захищати свою Батьківщину, своїх рідних і своїх вихованців.

Призваний по мобілізації наказом командира військової частини А7314 від 25.02.2022 №24.

Головний сержант 1 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А7314.

Загинув 21 січня 2023 року на бойовій позиції, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Соледар Донецької області.