Запроваджуємо моніторинг загибелі бджіл

Дата: 20.06.2024 10:00

На виконання листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 червня 2024 року за № 21-1322-08/16031 та з метою узагальнення інформації про кількість випадків загибелі бджіл та встановлення причин, що призвели до цього прошу запровадити моніторинг кількості випадків загибелі бджіл у 2024 році. Моніторинг міститиме інформацію про випадки отруєння бджіл внаслідок застосування засобів захисту рослин, а також інші можливі причини їх загибелі.

Інформацію до моніторингу вносити за посиланням:

Інформацію до Google Форми моніторингу вносити за посиланням:

Її подати можуть власники пасік, а також органи місцевого самоврядування.

Також звертаємо увагу:

інформацію про випадки, які стались у січні-травні 2024 року, також є можливість внести, зазначивши у формі дату, коли стався такий випадок; у разі наявності реєстрації пасіки, обов’язково зазначити номер реєстрації. Разом з тим інформуємо, внесення інформації проводиться на добровільних засадах.