Ременець Пилип Олександрович

Дата: 19.06.2024 11:31

Ременець Пилип Олександрович народився 27 січня 1990 року у с. Поляни Рязанського району Рязанської області (РРФСР). Згодом родина переїхала на проживання до м. Алчевськ Луганської області.

Пилип закінчив Донбаський державний технічний університет. Проживав у селищі Велика Багачка Полтавської області. 26 травня 2015 року мобілізований на захист України як доброволець.

Учасник антитерористичної операції на Сході України. Служив у мінометній батареї 2-го батальйону 30-ї окремої мотопіхотної бригади, а також у 16-му окремому мотопіхотному батальйоні 58-ї окремої мотопіхотної бригади, сформованому на Полтавщині. Навідник протитанково-кулеметного взводу. Сержант. Загинув 18 лютого 2017 року у місті Глухові Сумської області під час пожежі у наметовому військовому містечку.

Похований у селищі Велика Багачка.