Приходько Олег Олександрович

Дата: 19.06.2024 11:29

Приходько Олег Олександрович  народився 14 вересня 1995 року селі Кірове Полтавської ТГ. Згодом родина перебралася до с.Степанівка Великобагачанської ТГ.

Призваний на військову службу по мобілізації 25 лютого 2022 року Полтавським РТЦК та СП.

Стрілець-санітар 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону, військова частина А2167.

Загинув 10 листопада 2022 року від поранень, несумісних з життям, отриманих від вибуху під час наїзду автомобіля на невідомий вибуховий пристрій поблизу  населеного пункту Побєда Старобешівського району Донецької області.