Паляниця Роман Миколайович

Дата: 19.06.2024 10:44

Роман Миколайович Паляниця народився 16 липня 1986 року у селищі Велика Багачка. У 2003 році закінчив місцеву школу та продовжив навчання у Міжрегіональній Академії управління персоналом (МАУП).

Трудову діяльність розпочав у 2006 році в ТОВ «Великобагачанський комбікормовий завод». У 2007-2008 роках проходив строкову військову службу у лавах ЗСУ.

У 2009 році познайомився із майбутньою дружиною Діаною, створив сім’ю, в якій у 2015 році народилася донечка Анастасія.

Останні роки працював у ФОП «Вороненко», а 31 травня 2022 року був призваний на військову службу.

Роман Миколайович воював у багатьох «гарячих точках» на сході України.

Загинув 5 травня 2023 року під час виконання бойового завдання, в ході ведення бойових дій в районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області.

Указом Президента України від 19 жовтня 2023 року №698/2023 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено (посмертно) орденом “За мужність” ІІІ ступеня.