Лайло Володимир Іванович

Дата: 19.06.2024 09:52

Володимир Іванович Лайло народився 1 вересня 1984 року в с.Якимове, був другою дитиною в сім'ї.

Навчався в місцевій школі, у 2000 році  вступив до Лохвицького медучилища на лікувальний відділ. У березні 2004 закінчив навчання, здобувши спеціальність «фельдшер».

Працював у Довгалівському ФАПі. Добровільно виявив бажання проходити службу у ЗСУ, був призваний у січні 2004, у жовтні 2005 – демобілізований.

Працював у поліклінічному відділенні Великобагачанської ЦРЛ.

У 2014-2015 роках брав участь в АТО. Після демобілізації продовжив працювати у ЦРЛ.

З першого дня повномасштабного вторгнення росії як бойовий медик мобілізований до роти охорони третього відділу Миргородського РТЦК та СП.

19 квітня, виконуючи бойове завдання, під час штурмових дій противника в районі лісу «Серебрянське лісництво» населенного пункту Діброва Луганської області Володимир Іванович загинув.

Указом Президента України №517/2023 від 24.08.2023 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено (посмертно)орденом “За мужність” ІІІ ступеня.