Волинець Микола Володимирович

Дата: 19.06.2024 09:38

Волинець Микола Володимирович народився 3 жовтня 1981 року в селищі Велика Багачка.

У 1997 році закінчив 9 клас Великобагачанської середньої школи.

У 1999 призваний на строкову службу.

У 2003 році закінчив Красногорівське СПТУ-49 по спеціальності «електромонтер – водій категорії «С».

У 2005 році розпочав трудову діяльність у ТОВ «Довіра» водієм. Потім працював у Хорольському міжрайонному управлінні водного господарства водієм.

У 2014-2015 роках воював у зоні АТО.

На військову службу призваний Миргородським РТЦК та СП 25 лютого 2022 року, воював у складі 72 ОМБР, стрілець роти забезпечення пальним та мастильними матеріалами батальйону матеріального забезпечення.

Загинув 7 березня 2023 року від отриманих поранень, несумісних з життям, в результаті здійснення противником артилерійського та мінометного обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області.

Указом Президента України №596/2023 від 28.09.2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом  “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).