Бугай Антон Васильович

Дата: 19.06.2024 09:37

Антон Васильович Бугай народився 4 вересня 1999 року в с.Семенівка. У 2014 році закінчив 9 класів місцевої школи. Добре навчався, був активним учасником заходів, які проводилися в школі та районі. Продовжив навчання в Полтавському кооперативному технікумі, здобув спеціальність кухаря. Працював поваром в одній з їдалень міста Полтава. Влітку, під час відпустки, куховарив у дитячому таборі відпочинку в Одеській області та Кирилівці. Здобув вищу освіту в Полтавському університеті економіки та торгівлі.

Антона згадують як добру, світлу людину.

Антон Васильович був призваний на військову службу у грудні 2022 року. Проходив бойову підготовку в Житомирській області. Мужньо захищав Україну від ворога. Загинув 14 березня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Богданівка Донецької області в результаті артилерійського обстрілу та штурмових дій окупантів.