ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ !!! Задля уникнення застосування штрафних санкцій та пені, прохаємо сплатити податкову заборгованість

Дата: 17.06.2024 17:11

ПОСИЛАННЯ НА СПИСОК БОРЖНИКІВ

Реєстр заборгованості по сплаті місцевих податків і зборів фізичних осіб станом на 14.06.2024 року

Реквізити для погашення податкового боргу для фізичних осіб :

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати –  11010100 (реквізити активні при натисканні)

Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування   –11010500 (реквізити активні при натисканні)

Податок на доходи фізичних осіб у вигляді мінімального податкового зобов’язання, що підлягає сплаті фізичними особами  – 11011300 (реквізити активні при натисканні)

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів житлової нерухомості –18010200 (реквізити активні при натисканні)

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачений фізичними особами, які є власниками об`єктів нежитлової нерухомості –18010300 (реквізити активні при натисканні)

Земельний податок з фізичних осіб – 18010700 (реквізити активні при натисканні)

Орендна плата з фізичних осіб – 18010900 (реквізити активні при натисканні)

Єдиний податок з фізичних осіб – 18050400 (реквізити активні при натисканні)

За додатковою чи уточнюючою інформацією    про суму боргу та нараховану пеню просимо звертатися в центр обслуговування платників Великобагачанської  ДПІ  ГУ ДПС у Полтавській області  за адресою: сел. Велика Багачка, вул.Каштанова, 3.