Активні парки - локації здорової України

Дата: 12.06.2024 15:22

Підтримуючи державну політику у сфері фізичної культури га спорту, відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на 2024 рік, затвердженою наказом Міністерства молоді та спорту від 21.12.2023 NV7645 (зі змінами), щовихідного (субота, неділя) і 17:00 до 21:00 у м. Полтава на Театральній площі (вул. Гоголя. 17) заплановано проведення фізкультурно - оздоровчих заходів „Акційні парки Шлях до перемоги” у рамках соціального проекту „Активні парки - локації здорової України.

Загальне керівництво, організація та проведення заходів здійснюється Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” за сприяння Міністерства молоді та спорту України.

Основною метою Заходів є організація в умовах воєнного стану оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян,  у тому числі осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб, для зниження психоемоційною напруження, стресу, покращення ментального здоров'я та безбар'єрності, шляхом створення умов для занять фізичною культурою, спортом, а також через соціальну взаємодію.

Локації, які працюватимуть: доджбол, корфбол, флорбол, регбі-5, диск гольф, алтимат, панна футбол, бадмінтон, корнхол.