Підтримайте наш проєкт

Дата: 10.06.2024 10:59

Проєкт (Програма) направлена на удосконалення матеріально-технічної бази комунального підприємства «Великобагачанський житлосервіс» шляхом придбання гідравлічного пресу для пресування вторсировини (паперу, картону, пластикових пляшок тощо). В ході реалізації проекту КП «Великобагачанський житлосервіс» удосконалить процес роздільного сортування сировини по категоріям а також отримає можливість направляти готову сортувальну продукцію (розділену по кольорам, пресовану у тюки) до кінцевого Recycling-переробника. Придбання гідравлічного пресу дасть можливість удосконалити механізм переробки твердих побутових відходів по фракціям, та зменшити негативний впливу на навколишнє середовище.

>>>ПІДТРИМАТИ ПРОЄКТ<<<

Інструкція ↓↓↓

(якщо інструкція не з'явилася - оновіть сторінку)