Великобагачанська громада
Полтавська область, Миргородський район

ЖОВТО-БУРИЙ МАРМУРОВИЙ КЛОП (HALYOMORPHA HALYS STAL) – НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ ШКІДНИК

Дата: 06.06.2024 08:05
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

     Halyomorpha halys – небезпечний шкідник внесений до переліку регульованих шкідливих організмів списку А-1 (згідно наказу №397 від 16.07.2019р.), який завдає шкоди практично усім плодовим, баштанним та ягідним культурам, посівам квасолі, сої та кукурудзи. Батьківщиною клопа є країни Південно-Східної Азії. В 90-х роках минулого століття даний вид розпочали виявляти і в інших країнах. Поширюється за допомогою транспортних засобів з вантажними конструкціями, рослинами та рослинною продукцією, із зрізами квітів, посадковим матеріалом, дерев’яним пакувальним матеріалом, одягом, взуттям та багажем. Здатний поширюватися за допомогою самостійних перельотів на відстань до 2 км.

Морфологічні особливості:

Життєвий цикл клопа складається із стадії яйця, п’яти личинкових стадій та імаго. Тіло дорослого клопа грушовидної форми, злегка сплющене, довжиною 12-17 мм. Колір коричневий, але голова, передньоспинка та надкрила мають білі вкраплення, що візуально нагадує мармуровий малюнок. Нижня сторона – біла, або блідо-коричнева з сірими або чорними крапками. Край черевця з характерним для цього виду малюнком, з чорних та білих трикутників. Ноги коричневі з білими смугами. Найважливішою відмінністю жовто-бурого мармурового клопа від інших клопів-щитників, є забарвлення антен: четвертий членик - чорний з білою основою і вершиною, п’ятий - чорний з білою основою. Зимують імаго масовими скупченнями у сухих приміщеннях, в середині пеньків або старих трухлявих стовбурах. Самиця відкладає яйця білого або світло-зеленого кольору з нижньої сторони листка групами по 20-30 шт. Личинка залежно від віку варіюється в розмірі від 2,4 мм. до 12 мм.

Оптимальною температурою для розвитку жовто-бурого мармурового клопа є температура від +18ºС до +25ºС. Помірно континентальний клімат України є сприятливим для розвитку шкідника і в залежності від температурних умов регіону розвивається від 1 до 3 поколінь на рік.

Симптоми пошкоджень: характерні проколи листків, плодів з утворенням некротичних зон, поява падалиць. У пошкоджених плодах погіршується смак та зовнішній вигляд, вони припиняють свій розвиток і осипаються на землю, в місцях ушкодження з’являються некроз, горбистість та загинання.

Методи виявлення та ідентифікація:клопа виявляють візуальним методом, залежно від сезону на кормових рослинах, або в місцях зимівлі, в першій-другій декаді травня. У період розвитку личинок шкідника при огляді кормових рослин можна використовувати метод струшування в «ентомологічну парасольку». При низькій чисельності шкідника візуальний огляд доцільно доповнювати застосуванням феромонних пасток, а в посівах зернових культур – «косіння» ентомологічним сачком.

Фітосанітарні заходи з метою запобігання проникнення H. halys

  • Рослини-господарі, транспортні засоби, контейнери та інші імпортні товари при завезенні з країн розповсюдження H. halys мають відповідати вимогам чинного Закону України «Про карантин рослин»  та бути вільними від шкідника.
  • Імпортний пакувальний матеріал має відповідати «Фітосанітарним правилам ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, експорту та виробництва дерев’яного пакувального матеріалу»
  • Проведення ретельного огляду, інспектування з відбором проб і фітосанітарною експертизою транспортних засобів з країн поширення Н. halys, особ­ливо у період зимівлі імаго (вересень-березень).
  • Щорічне обстеження прилеглої до пунктів ввезення імпортних вантажів 3-кілометрової зони.

 

Провідний спеціаліст

відділу карантину рослин                                                                    Щербак В.В.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь