ГС «Агрокластер Грант» у взаємодії з Департаментом агропромислового розвитку, розробили алгоритм збільшення можливостей по залученню інвестицій та грантових коштів для агровиробників

Дата: 24.05.2024 10:22

Для розвитку локального виробництва та переробки агропродукції в рамках інтернаціоналізації аграрного бізнесу та переходу на стандарти виробництва ЄС, ГС «Агрокластер Грант» у взаємодії з Департаментом агропромислового розвитку Полтавської обласної військової адміністрації, розробили алгоритм збільшення можливостей по залученню інвестицій та грантових коштів для агровиробників та проживаючого населення (включаючи ВПО, УБД та їх сімей) по напрямкам: - написання бізнес-планів для отримання грантових коштів; -тепличний бізнес з повним технологічним супроводом та викупом вирощеної продукції; -зберігання, заморозка та переробка овочів з можливим подальшим викупом продукції; -міні птахоферми (бройлера чи яйця, потрібні приміщення від 100 до 1000 м2 в яких допоможемо встановити відповідне обладнання для відгодівлі) з подальшим викупом птиці; - забійний цех та переробка м’яса в громаді; - надання комплексних послуг по обробітку землі, забезпечення насінням, добривом, паливом; - викуп вирощеної продукції (кукурудза, соняшник, пшениця, соя та інша); - допомога в пошуку кваліфікованих кадрів.

Партнери ГС «Агрокластер Грант» готові супроводити, організувати та реалізувати роботу під ключ по вищезазначеним напрямкам, з відповідними сертифікатами та адаптацією під вимоги ЄС з можливістю експорту готової продукції.

Просимо Вас заповнити візитівку за посиланням: https://forms.gle/Fj6dp7VJRq8PBd9w8