Міністерство економіки України проводить інформаційну кампанію щодо реалізації програми з надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб з інвалідністю

Дата: 22.05.2024 14:40

Міністерство економіки України проводить інформаційну кампанію щодо реалізації програми з надання компенсації роботодавцю за облаштування робочих місць для працевлаштованих осіб  з інвалідністю, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2023 №893. Програма реалізується Міністерством економіки України та Державною службою зайнятості.

Метою програми є збільшення кількості інклюзивних робочих місць та сприяння розвитку підприємств, що беруть на роботу осіб з інвалідністю, руйнація стереотипів, пов'язаних із труднощами забезпечення робочого простору при працевлаштуванні фахівця з інвалідністю. Метою інформаційної кампанії є збільшення рівня обізнаності серед фахівців з інвалідністю та роботодавців регіону про можливості програми компенсації за облаштування робочих місць.

Матеріали за посиланням: https://cutt.ly/Gw5dTzrQ