Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради нагадує  про необхідність сплати  місцевих податків і зборів з фізичних та юридичних осіб, станом на 20.03.2024 року

Дата: 22.03.2024 23:19

Великобагачанська селищна рада у взаємодії з Головним управлінням Державної податкової служби України у Полтавській області   на виконання вимог статті 12 Податкового кодексу України (із змінами та доповненнями), з метою  наповнення  дохідної частини бюджету та погашення існуючого податкового боргу до бюджету  Великобагачанської селищної територіальної громади  оприлюднює  перелік боржників станом на 01.03.2024 р.

За додатковою чи уточнюючою інформацією    про суму боргу та нараховану пеню просимо звертатися в центр обслуговування платників Великобагачанської  ДПІ  ГУ ДПС у Полтавській області  за адресою:  сел. Велика Багачка, вул.Каштанова, 3.

Також, в Головному управлінні ДПС в Полтавській області повідомляють, що отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу можна скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua,  а також через офіційний вебпортал ДПС.

ПОСИЛАННЯ НА СПИСОК БОРЖНИКІВ

Реєстр заборгованості по сплаті місцевих податків і зборів юридичних осіб станом на 20.03.2024 року

Реєстр заборгованості по сплаті місцевих податків і зборів фізичних осіб станом на 20.03.2024 року