ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗАСОБІВ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ ТА РОЗПОВСЮДЖУВАЧІВ РЕКЛАМИ!

Дата: 12.03.2024 15:55

З метою дотримання Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2003 №2067 «Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами» та «Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Великобагачанської територіальної громади» виконавчим комітетом селищної ради проводяться заходи щодо упорядкування інформації про засоби зовнішньої реклами та їх власників.

У зв’язку з цим проходить перевірка раніше виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами.

Якщо ви маєте намір продовжити або отримати даний дозвіл – зверніться за інформацією у відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин (селище Велика Багачка, вул.Шевченка,73, 3-ій поверх, кабінет №7).

Всі засоби зовнішньої реклами, у яких відсутній дозвіл на встановлення та відсутній власник станом на 1 квітня 2024 року, будуть демонтовані.