В Полтавській області відкрито 5 центрів жіночого працевлаштування

Дата: 05.03.2024 11:33

У межах проєкту We Act II Діємо задля жінок та їхніх можливостей, який впроваджується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, в партнерстві з ГО Інноваційні соціальні рішення, відкрито в Полтавській області 5 центрів жіночого працевлаштування: Гадяч, Глобине, Миргород, Лубни, Пирятин. Метою  їх діяльності є сприяння розширенню економічних можливостей жінок, які належать до вразливих категорій населення, з особливим фокусом на тих, які проживають у віддалених населених пунктах.

До жіночих центрів працевлаштування можуть звертатися: вразливі категорії жінок, які постраждали від війни, внутрішньо переміщені особи, постраждалі від гендерно-обумовленого насильства, домашнього насильства, жінки з інвалідністю, жінки, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Координатор проєкту в Полтавській області: Марія Кір’янова, контактний телефон: 0669672383, e-mail: kirianovam1611@gmail.com.