В Україні триває проект «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» - це змагання серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».

Дата: 29.02.2024 16:21

Головна його мета - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя Всеукраїнські шкільні ліги проходять у 5 захопливих етапів змагань на різних рівнях: шкільний, територіальний, районний, обласний та всеукраїнський.

Ці змагання проводитимуть щорічно з вересня до червня.

У сезоні 2023/2024 Всеукраїнські шкільні ліги заплановано провести з грудня 2023 до червня 2024 року за п'яти видів спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг. З метою популяризації проекту просимо сприяти поширенню інформації на офіційних сайтах та сторінках громад у соціальній мережі Фейсбук.

Посилання на сторінку в соціальній мережі Фейсбук «Пліч-о-пліч шкільні ліги Полтавщини»: https://www.facebook.com/scl.poltavaregion