Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” передбачено реалізацію з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2023 р.

Дата: 12.02.2024 10:24

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 р. № 744 “Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”” передбачено реалізацію з 1 вересня 2020 р. по 31 грудня 2023 р. пілотного проекту “Монетизація одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”.

Наразі Міністерством соціальної політики України розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо надання одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” та виплати грошової компенсації її вартості” (далі - проект) (https://www.msp.gov.ua/proiects/854/).

Проектом планується продовження реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” до 2025 року. Проект подано на затвердження до Кабінету Міністрів України.