Великобагачанська громада
Полтавська область, Миргородський район

До уваги жителів громади! У зв’язку із проведенням робіт у мережах АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» можливі тимчасові перерви в електропостачанні споживачів в ЛЮТОМУ 2024 року (публікація оновлюється)

Дата: 08.02.2024 08:27
Кількість переглядів: 84

Фото без опису

Графік планових ремонтних робіт АТ "Полтаваобленерго" розміщено в інформаційних цілях.

За більш детальною та уточненою офіційною  інформацією прохаємо звертатись до Красногорівської філії АТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО", за адресою: Полтавська область, Миргородський район, с.Красногорівка, вул.Гоголя, 1

чи за за номерами Call center АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»:

097-202-02-07 (багатоканальний) – безкоштовно в мережі Київстар; 
050-305-99-10 (багатоканальний) – безкоштовно в мережі Vodafone;
093-170-25-33 (багатоканальний) – безкоштовно в мережі Lifecell;
(0532) 510-910 – згідно з діючими тарифами міського та міжміського зв’язку;
0800-305-035 (багатоканальний) – безкоштовно на території України;


 


16.02.2024

   с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ком.4 Бехтерщина    16.02.2024 12:01    16.02.2024 18:01    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)
ком.4 Бехтерщина    16.02.2024 06:00    16.02.2024 12:00    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

 

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)

    с.Бутова Долина
вул.Бутоводолинська (б. 7, 11, 15, 32),
вул.Миру (б. 4, 5, 7, 8, 11б, 17б, 18, 19, 26, 34, 35, 40, 42, 43, 56, 62, 65, 69, 71, 73, 79, 80, 81, 83, 87, 93, 97, 116, 118, 122, 124, 126)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР


15.02.2024 

 с.Радивонівка
вул.Дружби (б. 2, 19),
вул.Прокопенка (б. 6, 19),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 5, 5А, 7, 9, 14)

с.Радивонівка
вул.Шевченка (б. 2А)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

с.Радивонівка
вул.Шевченка (б. 2А)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу
ком.4 Бехтерщина    15.02.2024 12:01    15.02.2024 18:01    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)
ком.4 Бехтерщина    15.02.2024 06:00    15.02.2024 12:00    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

 

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з 


14.02.2024 

  с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

 

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

 

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)
ком.4 Бехтерщина    14.02.2024 06:00    14.02.2024 12:00    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

 

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)

    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

 

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ПЛ-10 кВ Довгалівка ПС Красногорівка    14.02.2024 08:00    14.02.2024 16:00    с.Гарнокут
вул.Шевченка (б. 5, 11, 17, 19)

 

с.Довгалівка
вул.1 Травня (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 13, 15, 17, 19, 29, 33, 37, 38),
пров.1 Травня (б. 3),
вул.Глібова (б. 3, 15, 27, 56, 70, 84),
вул.Жовтнева (б. 8, 14, 43),
вул.Затишна (б. 3, 5, 7, 8, 9, 24, 28, 29),
вул.Лугова (б. 4, 7, 9а, 24),
вул.Л. Українки (б. 1, 7а, 8, 11, 19, 21, 23, 24, 33),
вул.Молодіжна (б. 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56),
вул.Перемога (б. 5, 8, 14, 18, 22, 24, 37),
вул.Садова (б. 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 21, 23, 24, 28, 31, 32, 45),
вул.Центральна (б. 4, 5, 16, 18, 20, 21, 22, 25, 28, 34, 46, 47, 58, 59),
вул.Шляхова (б. 2, 3/1, 3/2, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 44, 51),
вул.Ювілейна (б. 3, 4А, 8, 10, 12, 12а, 14, 15, 16а, 18, 20, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 36, 37, 43)

с.Пилипенки
вул.Тітова (б. 2, 8, 31, 31А, 41)

с.Шепелі
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 19, 21),
вул.Тітова (б. 1, 3, 5, 11, 15, 17, 19, 23, 24)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів


13.02.2024

с.Радивонівка
вул.Дружби (б. 2, 19),
вул.Прокопенка (б. 6, 19),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 5, 5А, 7, 9, 14)

с.Радивонівка
вул.Шевченка (б. 2А)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу
КТП-201 с.П.Багачка    13.02.2024 08:00    13.02.2024 16:00    с.Багачка Перша
вул.Гагаріна (б. 4, 5, 6, 9, 10, 12, 17, 18, 24, 60, 72, 74, 86, 88, 90),
вул.Дружби (б. 22),
вул.Миру (б. 2)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

   с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ком.4 Бехтерщина    13.02.2024 12:01    13.02.2024 18:01    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)

 с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)
ПЛ-10 кВ Перекоп ПС Радивонівка 35/10 кВ    13.02.2024 08:00    13.02.2024 16:00    с.Володимирівка
вул.1 травня (б. 10, 51, 54, 57),
вул.Зелена (б. 15, 22, 24),
вул.Котляревського (б. 3, 5, 12а, 20),
вул.Кременчуцька (б. 16, 18, 19, 28)

с.Іванівка
вул.Сільська (б. 19)

с.Перекопівка
вул.Героїв України (б. 2, 3а, 5, 7, 9, 10, 16, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 40, 45, 46, 50, 54, 58, 59),
вул.Калинова (б. 2)

с.Радивонівка
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 5, 7, 10, 11, 12),
вул.Дружби (б. 1, 2, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19),
пров.І.Франко (б. 3),
вул.Ліни Костенко (б. 2, 3, 6, 7, 15, 16, 17, 19, 22),
вул.Партизанська (б. 1, 2, 3, 5, 10, 13, 13 а, 15),
вул.П.Мирного (б. 3, 5),
вул.Польова (б. 2, 4, 5, 6, 8, 11, 17, 29),
вул.Прокопенка (б. 6, 19),
вул.Садкова (б. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 24, 25, 31, 32, 38),
пров.Стадіонний (б. 1, 6),
вул.Степова (б. 3, 6, 9, 12А, 13, 14а, 18, 19, 20),
вул.Чкалова (б. 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 33, 39, 41),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 5, 5А, 7, 9, 14, 19, 25, 39)

с.Радивонівка
вул.Шевченка (б. 2А)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
КТП-254 с.Радивонівка    13.02.2024 08:00    13.02.2024 16:00    с.Радивонівка
вул.Дружби (б. 2, 19),
пров.І.Франко (б. 3),
вул.Ліни Костенко (б. 2, 3, 6, 7, 15, 16, 17, 19, 22),
вул.П.Мирного (б. 3, 5),
вул.Прокопенка (б. 6, 19),
пров.Стадіонний (б. 1, 6),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 5, 5А, 7, 9, 14, 19, 25, 39)

с.Радивонівка
вул.Шевченка (б. 2А)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу


12.02.2024 

   с.Довгалівка
вул.1 Травня (б. 6, 8, 13, 15, 17, 19, 29, 33, 37),
вул.Жовтнева (б. 8, 14),
вул.Перемога (б. 8),
вул.Садова (б. 10, 15, 19, 32),
вул.Центральна (б. 16, 21, 22),
вул.Ювілейна (б. 4А, 8, 10, 12, 12а, 14, 15, 16а, 18, 20, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 36, 37, 43)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

   с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
ком.4 Бехтерщина    12.02.2024 08:00    12.02.2024 14:00    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)
ком.4 Бехтерщина    12.02.2024 14:01    12.02.2024 20:01    с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 2, 4, 6а, 19, 24),
вул.Козацька (б. 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 29),
вул.Миру (б. 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 8, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 29, 30, 31, 34, 35, 36, 38, 42, 44, 45, 46, 46А, 47, 48, 52),
вул.Павелківська (б. 4, 5, 6, 10, 11, 12, 14, 26, 27),
вул.Партизанська (б. 7, 8, 22, 71, 76)

с.Суржки
вул.Козацька (б. 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 17, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43),
вул.Миргородська (б. 1, 2, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 32),
вул.Миру (б. 1, 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 38),
вул.Українська (б. 5),
вул.Урожайна (б. 1, 2, 3, 6, 7, 17, 31),
вул.Чкалова (б. 8, 10)

с.Широка Долина
вул.Весняна (б. 16, 17, 18),
вул.Гагаріна (б. 11, 19),
вул.Гоголя (б. 1, 3),
вул.З.Космодем'янської (б. 5),
вул.Ковпака (б. 3),
вул.Козацька (б. 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 34, 36, 37, 39, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62),
вул.Л.Українки (б. 4, 6, 7, 8, 9, 11, 20),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 5, 6, 7, 15),
вул.Молодіжна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 15, 75),
вул.О.Кошового (б. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 27, 29),
вул.Партизанська (б. 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17),
вул.Променева (б. 2, 3, 4, 7, 9, 10, 12),
вул.Українська (б. 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 15а, 17, 20, 22, 24, 25),
вул.Урожайна (б. 3),
вул.Шевченка (б. 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14),
вул.Ювілейна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 16)

с.Бехтерщина
вул.Гоголя (б. 1а)

с.Суржки
вул.Миргородська (б. 10А),
вул.Чкалова (б. 3)
Виконання робіт з технічного обслуговування електромереж (крім робіт, пов’язаних з розчищенням трас ПЛ)
ком.9 Декабристи    12.02.2024 08:00    12.02.2024 16:00    с.Білики
вул.40 років Перемоги (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 45А, 47, 49, 51, 55),
вул.Бузкова (б. 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14),
пров.Гоголя (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7),
вул.Зарічна (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 28, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38),
вул.Калинова (б. 5, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 31),
вул.Лугова (б. 2),
вул.Миру (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51),
вул.Молодіжна (б. 2, 3, 4, 4А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 38, 39, 39А, 40, 42, 49, 51, 53),
вул.Садова (б. 1, 1А, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 17, 18),
вул.Хорольська (б. 3, 7, 8, 14, 20),
вул.Центральна (б. 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 28, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59),
вул.Шевченка (б. 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 22, 24, 26, 26а, 28, 28А, 28Б, 31, 32А, 34, 34-А, 36, 36Б, 36В, 38, 40, 42, 44, 46а)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР


 с.Радивонівка
вул.Набережна (б. 5, 7, 11, 13)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР


08.02.2024

  смт.Велика Багачка
вул.40 років Перемоги (б. 1, 2, 4, 5, 11, 14, 17, 18, 19),
вул.Г.Захарченка (б. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23),
вул.Черкаса (б. 62)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу

с. Кротівщина    08.02.2024 08:00    08.02.2024 16:00    с.Кротівщина
вул.Новоселівка (б. 10)

с.Лукаші
вул.Л.Українки (б. 17),
вул.Першотравнева (б. 2)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР


07.02.2024 

с.Бутова Долина
вул.Бутоводолинська (б. 7, 11, 15, 32),
вул.Миру (б. 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 13, 15, 16, 17, 17б, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 34, 35, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 48, 53, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 78А, 78 а, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 87, 88, 92, 93, 97, 116, 118, 122, 124, 126),
вул.Черкаса (б. 46, 65)

с.Бутова Долина
вул.Миру (б. 60а)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів О


06.02.2024 

   смт.Велика Багачка
вул.Весняна (б. 1, 1а, 1 а/1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 28А, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42/49, 69, 74),
вул.Гірська (б. 12),
вул.Європейська (б. 59, 61, 69, 71, 74, 74Г, 76),
вул.Каштанова (б. 25, 27, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 55, 56а, 58, 60, 62, 64, 66),
вул.Шевченка (б. 86)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу


 с.Володимирівка
вул.1 травня (б. 10, 51, 54, 57),
вул.Зелена (б. 15, 22, 24),
вул.Котляревського (б. 3, 5, 12а, 20),
вул.Кременчуцька (б. 16, 18, 19, 28)

с.Іванівка
вул.Сільська (б. 19)

с.Перекопівка
вул.Героїв України (б. 2, 3а, 5, 7, 9, 10, 16, 17, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 31, 33, 40, 45, 46, 50, 54, 58, 59),
вул.Калинова (б. 2)

с.Радивонівка
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 5, 7, 10, 11, 12),
вул.Дружби (б. 1, 2, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19),
пров.І.Франко (б. 3),
вул.Ліни Костенко (б. 2, 3, 6, 7, 15, 16, 17, 19, 22),
вул.Партизанська (б. 1, 2, 3, 5, 10, 13, 13 а, 15),
вул.П.Мирного (б. 3, 5),
вул.Польова (б. 2, 4, 5, 6, 8, 11, 17, 29),
вул.Прокопенка (б. 6, 19),
вул.Садкова (б. 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 24, 25, 31, 32, 38),
пров.Стадіонний (б. 1, 6),
вул.Степова (б. 3, 6, 9, 12А, 13, 14а, 18, 19, 20),
вул.Чкалова (б. 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 11А, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 24, 25, 27, 30, 31, 33, 39, 41),
вул.Шевченка (б. 2, 3, 5, 5А, 7, 9, 14, 19, 25, 39)

с.Радивонівка
вул.Шевченка (б. 2А)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР
Л-1 КТП-454 смт. В-Багачка    06.02.2024 08:00    06.02.2024 16:00    смт.Велика Багачка
вул.40 років Перемоги (б. 1, 2, 4, 5, 11, 14, 17, 18, 19),
вул.Г.Захарченка (б. 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23),
вул.Черкаса (б. 62)
Для виконання робіт при реалізації договорів про приєднання до електричних мереж системи розподілу


05.02.2024 

с.Гарнокут
вул.Шевченка (б. 5, 11, 17, 19)

с.Довгалівка
вул.1 Травня (б. 2, 3, 4, 5, 6, 7а, 8, 13, 15, 17, 19, 29, 33, 37, 38),
пров.1 Травня (б. 3),
вул.Глібова (б. 3, 15, 27, 56, 70, 84),
вул.Жовтнева (б. 8, 14, 43),
вул.Затишна (б. 3, 5, 7, 8, 9, 24, 28, 29),
вул.Лугова (б. 4, 7, 9а, 24),
вул.Л. Українки (б. 1, 7а, 8, 11, 19, 21, 23, 24, 33),
вул.Молодіжна (б. 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56),
вул.Перемога (б. 5, 8, 14, 18, 22, 24, 37),
вул.Садова (б. 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 21, 23, 24, 28, 31, 32, 45),
вул.Центральна (б. 4, 5, 16, 18, 20, 21, 22, 25, 28, 34, 46, 47, 58, 59),
вул.Шляхова (б. 2, 3/1, 3/2, 6, 8, 12, 14, 18, 22, 44, 51),
вул.Ювілейна (б. 3, 4А, 8, 10, 12, 12а, 14, 15, 16а, 18, 20, 20А, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 36, 37, 43)

с.Пилипенки
вул.Тітова (б. 2, 8, 31, 31А, 41)

с.Шепелі
вул.Гагаріна (б. 1, 2, 3, 5, 6, 8, 11, 19, 21),
вул.Тітова (б. 1, 3, 5, 11, 15, 17, 19, 23, 24)

 


02.02.2024 

  смт.Велика Багачка
вул.1 Травня (б. 1, 3, 6, 6а, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 14а, 15, 15А, 16, 16а, 16 Б, 17, 17А, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35, 37),
вул.Гірська (б. 2а),
вул.Гоголя (б. 1, 2, 3, 4, 5, 5А/5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15а, 15 а, 15а/4, 16, 16а, 17, 17/14, 19, 20А, 21, 26, 30, 30а, 32, 34, 34а),
вул.Рибальська (б. 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 18а, 19, 20, 22, 24, 26, 27),
вул.Шевченка (б. 83, 85, 87, 89, 91, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 134, 136),
пров.Шевченка (б. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8а, 9, 103А)

смт.Велика Багачка
смт Велика Багачка, вул. Шевченка,
вул.Шевченка (б. 63, 90, 99, 103, 107, 108 Б, 114а, 122, 128, 130, 130а)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

  с.Бутова Долина
вул.Миру (б. 9, 10, 12, 15, 18, 27, 30, 31, 33, 138, 142, 144, 146, 150, 160, 164)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР


01.02.2024 

   с.Бутова Долина
вул.Бутоводолинська (б. 7, 11, 15, 32),
вул.Миру (б. 4, 5, 7, 8, 11б, 17б, 18, 19, 26, 34, 35, 40, 42, 43, 56, 62, 65, 69, 71, 73, 79, 80, 81, 83, 87, 93, 97, 116, 118, 122, 124, 126)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

  с.Бутова Долина
вул.Бутоводолинська (б. 7, 11, 15, 32),
вул.Миру (б. 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 13, 15, 16, 17, 17б, 18, 19, 20, 26, 28, 32, 34, 35, 39, 39а, 40, 41, 42, 43, 48, 53, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 73, 78А, 78 а, 79, 80, 80а, 81, 82, 83, 87, 88, 92, 93, 97, 116, 118, 122, 124, 126),
вул.Черкаса (б. 46, 65)

с.Бутова Долина
вул.Миру (б. 60а)
Виконання робіт з капітального ремонту, передбачених річною програмою ремонтів ОСР

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь