Інформує Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас-Прикарпаття»

Дата: 29.01.2024 15:55

здійснення реабілітаційних заходів

Перелік необхідних документів

Отримувач або його законний представник чи уповноважена особа для отримання послуг у державному закладі подають заяву до виконавчого органу сільської, селищної, міської, районної у місті (в разі її утворення) ради або до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районної, районної у м. Києві держадміністрації за задекларованим/зареєстрованим місцем проживання (перебування) отримувача, а в період надзвичайного або воєнного стану може подавати заяву за місцем фактичного перебування отримувача, зокрема шляхом надсилання поштою.

До заяви додаються:

• Індивідуальна програма реабілітації особи з інвалідністю із позначками «ПОКАЗАНО РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ЦЕНТРИ» у розділах: 1.«Медична реабілітація (відновна терапія, медичне спостереження)», 2.«Психолого-педагогічна реабілітація», 3.«Фізична реабілітація», 6.«Фізкультурно-спортивна реабілітація», 7. «Соціальна та побутова реабілітація»;
  • Паспорт (для дитини - паспорт батьків);
  • ІПН;
  • Виписка з амбулаторної картки Ф027/о;
  • Для дитини - Свідоцтво про народження та ІПН дитини.

Уповноважений орган протягом трьох робочих днів з дати надходження заяви перевіряє наявність усіх необхідних відомостей, реєструє заяву, формує електронну справу (заповнює відповідні електронні форми з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики за технічної можливості) та надсилає її до державного закладу для прийняття рішення про надання послуг отримувачу.

Реабілітаційні послуги надаються безкоштовно.

ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» здійснює комплекс реабілітаційних заходів для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, а саме послуги з:

• фізичної реабілітації
  • соціально - культурної реабілітації;
  • психологічної реабілітації;
  • фізкультурно - спортивної реабілітації;
  • медичного спостереження;

Центр володіє потужною матеріально-технічною базою для забезпечення комплексу реабілітаційних послуг:

• лікувальна фізкультура;
  • ерготерапія;
  • фізіотерапія;
  • масаж;
  • заняття з психологом;
  • заняття з логопедом;
  • заняття з техніки мовлення;

Термін комплексної реабілітації не перевищує 30 календарних днів на рік.

Контактні дані державних реабілітаційних установ