Український ветеранський фонд запустив гарячу лінію кризової допомоги та підтримки для ветеранів та їхніх родин

Дата: 23.01.2024 08:49

0 800 33 20 29 – це першомоментна допомога для ветеранів війни, їхніх родин та всіх українців у складних ситуаціях. Фахівці «гарячої лінії» - кваліфіковані психологи, які пройшли спеціальне навчання з кризової допомоги та підтримки, мають великий практичний досвід.

Гаряча лінія кризової допомоги та підтримки Українського ветеранського фонду покликана допомогти та пережити труднощі кризових ситуацій, тривоги, страхи, проблеми у відносинах, самореалізації, сенсу життя.

Послуга є безоплатною та працює цілодобово