До уваги представників малого та середнього агробізнесу територіальної громади:  ГС «Агрокластер Грант» щодо підтримки сільгоспвиробників

Дата: 10.01.2024 09:34

Доводимо до вашого відома, що на останньому засіданні робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки було прийнято рішення про оголошення додаткового збору проектних ідей до Плану заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки. За підсумками засідання робочої групи та з метою підвищення конкурентоздатності сільськогосподарської продукції, зниження економічних витрат, сприяння подальшому залученню інвестиційних та грантових коштів для економічного розвитку регіону Департаментом агропромислового розвитку облвійськадміністрації до технічних завдань Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 внесено технічне завдання, направлене на становлення та розвиток кластерної моделі об’єднання виробників. Враховуючи актуальність даного напрямку, направляємо вам звернення ТО «Агрокластер Грант» до територіальних громад.

МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО

ЗАЯВА про вступ до Громадської спілки “Агрокластер Грант