До уваги жителів громади! В період з 1 жовтня по 31 грудня 2023 року проводиться перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані

Дата: 02.10.2023 11:45

Виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради повідомляє, що відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Ради Міністрів Української РСР від 11.12.1984 року № 470, в період з 1 жовтня по 31 грудня 2023 року проводиться перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на отримання жилих приміщень.

Мешканцям Великобагачанської селищної територіальної громади, які перебувають на квартирному обліку, до 31 грудня 2023 року необхідно звернутися до відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Великобагачанської селищної ради для уточнення облікових даних у справах квартирного обліку.

Також нагадуємо, що громадяни, які протягом п’яти років не здійснювали перереєстрацію та не поновлять свої облікові дані не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов та будуть зняті передбачену п. 7.1 «Положення про квартирний облік при виконавчому комітеті Великобагачанської селищної ради» (далі Положення) будуть зняті із загальної черги;

Громадяни, які перебувають на обліку та користуються першочерговим чи позачерговим правом одержання жилого приміщення знімаються з пільгової черги, якщо вони тричі не здійснили перереєстрацію  передбачену п. 7.1 Положення.

Для перевірки облікових даних громадяни подають наступні документи:

довідку про склад сім’ї;

довідки про реєстрацію місця проживання особи (на кожного члена сім’ї);

довідки про те, чи перебувають члени сім’ї на квартирному обліку за місцем роботи;

довідки з місця працевлаштування (на всіх працездатних членів сім’ї);

копії паспортів повнолітніх членів сім’ї;

копії свідоцтва про народження неповнолітніх членів сім’ї;

копії свідоцтва про одруження (розлучення);

копію ордера на займане приміщення або свідоцтво про право власності на житло або договору оренди житла;

інформаційні довідки про наявність/відсутність нерухомого майна (на кожного члена сім’ї);

копії документів, які надають право на пільги (за наявності);

матеріали обстеження житлових умов (акт депутата);

інші документи, що підтверджують зміни (за необхідності).