Шановні жителі територіальної громади, депутати, посадові особи місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2023 00:01

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Становлення нашої країни як незалежної держави у великій мірі пов’язано з розвитком місцевої ініціативи, зростанням ролі громади та відповідальності кожного її члена за долю свого рідного краю.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями наближати Перемогу, підтримувати Збройні Сили України, допомагати тим, хто змушений покинути рідну домівку у зв'язку з бойовими діями, жителям громади, які відносяться до незахищених категорій, а після Перемоги побудувати Українську державу європейського зразка.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток.

День місцевого самоврядування – це і свято нашої територіальної громади, кожного її мешканця, адже разом ми громада, що вирішує питання, які відіграють вирішальну роль у її розвитку та розбудові.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному мешканцю миру, міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додають усім нам сили та наснаги.

З повагою, секретар селищної ради          О.Чернуха