УВАГА! Запрошуємо жителів Великобагачанської громади привітати захисників України з Різдвяними та Новорічними святами.

Дата: 08.12.2023 09:01

Для цього необхідно направити на Messenger сторінки Великобагачанської селищної ради у Facebook відео або фото привітання захисникам України з Різдвом Христовим та Новим роком. Вітання може бути прозовим або віршованим, у пісенній формі, у листівках та малюнках, сценках тощо.

При цьому необхідно вказати ім’я, по батькові жителя громади та населений пункт. Відео-вітання приймаються до 20 грудня включно та будуть опубліковані на сторінці селищної ради у Facebook.

Підтримаймо наших захисників, зігріймо їх душі щирими, добрими вітаннями та побажаннями. Для наших героїв це справді важливо – знати, що про них пам’ятають, вдячні їм безмежно та чекають на них з нетерпінням.