Інформує громадська організація «Інноваційні соціальні рішення»

Дата: 01.12.2023 10:53

Центр допомоги врятованим у місті Полтава імплементується громадською організацією «Інноваційні соціальні рішення». Центр допомоги врятованим (далі ЦДВ) - це сервіс, який надає безоплатні соціальні, психологічні, юридичні послуги для усіх, хто постраждав від війни (для внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення), також працюємо з постраждалими від сексуального насильства пов'язаного з війною.

Станом на зараз на базі ЦДВ працює 6 фахівців: координаторка ЦДВ, два психолога (для дорослої та дитячої аудиторії), юрист, кейс-менеджерка, соціальна працівниця за адресою вул. Соборності, 58, Палац дозвілля «Листопад» (згодом відбудеться релокація сервісу, про що ми повідомимо додатково).

За час роботи ЦДВ з 31.03 по 24.09.2023

надано послуги 958 людям. З них: соціальні - 597; психологічні (дорослі) - 271 психологічні (діти) - 128; юридичні - 285; кейс випадки - 18 випадків (по ним надано 67 послуги кейс-менеджера). Всього надано нсультацій - 1366